Toruńska Agenda Kulturalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń

Jesteś tutaj: Oferty pracy » Rok 2012 » Specjalista ds. Projektów

Specjalista ds. Projektów

Rok 2024 | Rok 2023 | Rok 2022 | Rok 2021 | Rok 2020 | Rok 2019 | Rok 2018 | Rok 2017 | Rok 2016 | Rok 2015 | Rok 2014 | Rok 2012

Dyrektor Toruńskiej Agendy Kulturalnej ogłasza nabór
na wolne stanowisko specjalisty ds. projektów

Nabór na wolne stanowisko
Wynik naboru (30.03.2012)

1. Wymagania:

2. Wymagania dodatkowe:

3. Zakres obowiązków:

1. Wymagane dokumenty

2. Termin i miejsce składania ofert

Wymagane dokumenty w zamkniętej kopercie „ Konkurs na stanowisko specjalisty ds. projektów” należy składać w terminie do dnia 26 marca 2012 roku do godziny 16.00 w siedzibie instytucji bądź listownie na adres: Toruńska Agenda Kulturalna ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń.

3. Warunki zatrudnienia

Umowa o pracę w Toruńskiej Agendzie Kulturalnej

4. Informacje o przebiegu naboru

Wyniki naboru zostaną podane do wiadomości poprzez wywieszenie ich w siedzibie instytucji oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Toruńskiej Agendy Kulturalnej i UMT. Złożone przez uczestników oferty nie będą odsyłane.

W wyniku przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko specjalisty ds. projektów w Torunskiej Agendzie Kulturalnej wybrana została Pani Maja Wiśniewska-Bakker.

Informację wytworzyłDorota WiśniewskaData wytworzenia informacji2012-03-14 10:48:24
Informację udostępniłPiotr M. KozaneckiData udostępnienia informacji2012-03-14 10:48:24
Data aktualizacji informacji2014-09-09 13:55:35

  «   Wstecz