Toruńska Agenda Kulturalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń

Jesteś tutaj: Dane podstawowe » Administracja

Administracja Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Sekretariat

tel. kom. 662 072 661
godziny pracy: 8.00-16.00
info@tak.torun.pl

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /TorunTAK/SkrytkaESP

Reprezentant Zarządcy

Krystian Kubjaczyk
k.kubjaczyk@tak.torun.pl
+48 606 757 710

Zastępca Dyrektora

Przemysław Draheim
rzecznik prasowy
p.draheim@tak.torun.pl
+48 883 321 698

Główny Księgowy

Dorota Wiśniewska
d.wisniewska@tak.torun.pl

Dział Organizacji Wydarzeń

Alicja Grajek
kierownik działu
a.grajek@tak.torun.pl
+48 696 377 005

Maciej Treichel
specjalista ds. projektów
m.treichel@tak.torun.pl

Justyna Wojciechowska
specjalista ds. projektów
j.wojciechowska@tak.torun.pl

Dział Projektowo-Edukacyjny

Aleksandra Markowska
kierownik działu
a.markowska@tak.torun.pl
+48 668 157 701

Joanna Żmijewska
specjalista ds. projektów
j.zmijewska@tak.torun.pl
+48 606 140 920

Szymon Jałoza
specjalista ds. ruchu turystycznego
s.jaloza@tak.torun.pl
+48 660 198 527

Wiktoria Semenow
specjalista ds. ruchu turystycznego
w.semenow@tak.torun.pl
+48 606 139 006

Andrzej Nowicki
specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego
obsługa Krzywej Wieży
+48 696 377 258

Edyta Sadtakowska-Dybus
kasjer
obsługa Zamku Krzyżackiego
+48 668 873 061

Dział Promocji i Marketingu

Roman Peczka
kierownik działu
r.peczka@tak.torun.pl
+48 538 423 858

Aleksandra Śmiechowska
referent ds. PR
a.smiechowska@tak.torun.pl
+48 698 596 839

Dział Techniczno-Administracyjny

Sebastian Richert
kierownik działu
s.richert@tak.torun.pl
+48 606 119 738

Oliwia Sztanka
referent ds. administracyjnych
o.sztanka@tak.torun.pl

Piotr Kuciński
pracownik gospodarczy
p.kucinski@tak.torun.pl

Dział Księgowości

Natalia Jaroszynska
referent ds. księgowo-rozliczeniowych
n.jaroszynska@tak.torun.pl

Projekt „Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu”

Marta Sochacka
koordynator projektu
m.sochacka@tak.torun.pl
+48 882 425 870

Karolina Osińska
specjalista merytoryczny ds. projektów
k.osinska@tak.torun.pl
+48 604 762 720

Julia Wnuczyńska
animator kultury
j.wnuczynska@tak.torun.pl
+48 538 489 887

Wiktoria Szymanowska
animator kultury
w.szymanowska@tak.torun.pl
+48 668 411 598

Kacper Wiśniewski
technik
k.wisniewski@tak.torun.pl
+48 784 561 429

Aleksandra Sobczak
specjalista ds. techniczno-administracyjnych

a.sobczak@tak.torun.pl
+48 538 476 385

  «   Wstecz