Toruńska Agenda Kulturalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń

Jesteś tutaj: Dane podstawowe » Administracja

Administracja Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Sekretariat

tel. kom. 662 072 661
godziny pracy: 8.00-16.00
info@tak.torun.pl

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej: /TorunTAK/SkrytkaESP

Reprezentant Zarządcy

Krystian Kubjaczyk
k.kubjaczyk@tak.torun.pl
+48 606 757 710

Zastępca Dyrektora

Przemysław Draheim
rzecznik prasowy
p.draheim@tak.torun.pl
+48 883 321 698

Główny Księgowy

Dorota Wiśniewska
d.wisniewska@tak.torun.pl

Dział Organizacji Wydarzeń

Małgorzata Jagielska
kierownik działu
m.jagielska@tak.torun.pl
+48 668 411 598

Dział Muzyczno-Projektowy

Aleksandra Markowska
kierownik działu
a.markowska@tak.torun.pl
+48 668 157 701

Joanna Żmijewska
specjalista ds. projektów
j.zmijewska@tak.torun.pl
+48 606 140 920

Dział Edukacji i Wydarzeń Historycznych

Marta Gralewska
specjalista ds. ds. edukacji i wydarzeń historycznych
m.gralewska@tak.torun.pl
+48 606 139 006

Aleksandra Sochacka
specjalista ds. edukacji i wydarzeń historycznych
a.sochacka@tak.torun.pl
+48 668 412 113

Joanna Gawęda
specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego
j.gawenda@tak.torun.pl

Andrzej Nowicki
specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego
a.nowicki@tak.torun.pl
+48 696 377 258

Dział Promocji i Marketingu

Alicja Grajek
kierownik działu
a.grajek@tak.torun.pl
+48 696 377 005

Marta Sochacka
specjalista ds. PR
m.sochacka@tak.torun.pl
+48 698 596 839

Dział Techniczny

Sebastian Richert
kierownik działu
s.richert@tak.torun.pl
+48 606 119 738

Paweł Wiśniewski
pracownik tehniczny
p.wrzesinski@tak.torun.pl

Bartek Szreiber
pracownik techniczny
b.szreiber@tak.torun.pl

Dział Księgowości

Anita Meller
specjalista ds. księgowości

Projekt „Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu”

Małgorzata Siwik
koordynator projektu
m.siwik@tak.torun.pl
+48 882 425 870

Karolina Osińska
specjalista ds. techniczno-administracyjnych
k.osinska@tak.torun.pl
+48 604 762 720

  «   Wstecz