Toruńska Agenda Kulturalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń

Jesteś tutaj: Dane podstawowe » Administracja

Administracja Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Sekretariat

tel. kom. 662 072 661
godziny pracy: 8.00-16.00
info@tak.torun.pl

Zastępca dyrektora instytucji

Przemysław Draheim
p.draheim@tak.torun.pl
tel. kom. 883 321 698

Dział Księgowości

Dorota Wiśniewska
— Główny Księgowy
d.wisniewska@tak.torun.pl

Anita Malanowska
— specjalista ds. księgowości
a.malanowska@tak.torun.pl

Dział Organizacji Wydarzeń

Sylwia Nurkiewicz
— kierownik działu
s.nurkiewicz@tak.torun.pl
tel. kom. 606 411 957

Marta Liwoch
— specjalista ds. projektów
m.liwoch@tak.torun.pl
tel. kom. 662 072 845

Agata Jagnicka
— specjalista ds. projektów
a.jagnicka@tak.torun.pl
tel. kom. 600 023 067

Dział Edukacyjno-Muzyczny

Małgorzata Siwik
— kierownik działu
m.siwik@tak.torun.pl
tel. kom. 882 425 870

Marcelina Jarmolińska
— specjalista ds. projektów
m.jarmolinska@tak.torun.pl
tel. kom. 604 762 720

Aleksandra Olszewska
— specjalista ds. projektów
a.olszewska@tak.torun.pl
tel. kom. 668 157 701

Dział Promocji i Marketingu

Krzysztof Szatkowski
— kierownik działu
k.szatkowski@tak.torun.pl
tel. kom. 782 133 477

Alicja Grajek
— specjalista ds. Public Relations
a.grajek@tak.torun.pl
tel. kom. 696 377 005

Dział Techniczny

Ewa Jurkowska-Brzoska
— kierownik działu
e.jurkowska-brzoska@tak.torun.pl
tel. kom. 696 377 258

Łukasz Machul
— specjalista ds. techniczno-administracyjnych
l.machul@tak.torun.pl
tel. kom. 660 690 006

Specjalista ds. pisania wniosków

Marcelina Kurzawa
— specjalista ds. pisania wniosków
m.kurzawa@tak.torun.pl
tel. kom. 668 873 061

  «   Wstecz