Toruńska Agenda Kulturalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń

Jesteś tutaj: Dane podstawowe » Administracja

Administracja Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Sekretariat

tel. kom. 662 072 661
godziny pracy: 8.00-16.00
info@tak.torun.pl

Reprezentant Zarządcy

Krystian Kubjaczyk
k.kubjaczyk@tak.torun.pl
+48 606 757 710

Zastępca Dyrektora

Przemysław Draheim
rzecznik prasowy
p.draheim@tak.torun.pl
+48 883 321 698

Dział Organizacji Wydarzeń

Agata Jagnicka
kierownik działu
a.jagnicka@tak.torun.pl
+48 600 023 067

Zuzanna Myszkorowska-Kempa
specjalista ds. projektów
z.myszkorowska@tak.torun.pl
+48 662 072 845

Dział Edukacyjno-Muzyczny

Aleksandra Markowska
kierownik działu
a.markowska@tak.torun.pl
+48 668 157 701

Kamil Miliszewski
specjalista ds. projektów
k.miliszewski@tak.torun.pl
+48 604 762 720

Dział Promocji i Marketingu

Alicja Grajek
kierownik działu
a.grajek@tak.torun.pl
+48 696 377 005

Dział Techniczny

Dawid Żywiec
kierownik działu
d.zywiec@tak.torun.pl
+48 660 690 006

Dział Księgowości

Dorota Wiśniewska
Główny Księgowy
d.wisniewska@tak.torun.pl

Ewa Bartosik-Ludwiszewska
specjalista ds. księgowości
e.ludwiszewska@tak.torun.pl

Projekt „Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu”

Małgorzata Siwik
koordynator projektu
m.siwik@tak.torun.pl
+48 882 425 870

Sebastian Richert
specjalista ds. techniczno-administracyjnych
s.richert@tak.torun.pl
+48 668 873 061

  «   Wstecz