Toruńska Agenda Kulturalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń

Jesteś tutaj: Dane podstawowe » Administracja

Administracja Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Sekretariat

tel. kom. 662 072 661
godziny pracy: 8.00-16.00
info@tak.torun.pl

Zastępca dyrektora instytucji

Przemysław Draheim
p.draheim@tak.torun.pl
tel. kom. 883 321 698

Dział Księgowości

Dorota Wiśniewska
— Główny Księgowy
d.wisniewska@tak.torun.pl

Ewa Bartosik-Ludwiszewska
— specjalista ds. księgowości
e.ludwiszewska@tak.torun.pl

Dział Organizacji Wydarzeń

Agata Jagnicka
— kierownik działu
a.jagnicka@tak.torun.pl
tel. kom. 600 023 067

Sebastian Richert
— specjalista ds. projektów
s.richert@tak.torun.pl
tel. kom. 668 873 061

Zuzanna Myszkorowska-Kempa
— specjalista ds. projektów
z.myszkorowska@tak.torun.pl
tel. kom. 662 072 845

Dział Edukacyjno-Muzyczny

Aleksandra Markowska
— p.o. kierownika działu
a.markowska@tak.torun.pl
tel. kom. 668 157 701

Kamil Miliszewski
— specjalista ds. projektów
k.miliszewski@tak.torun.pl
tel. kom. 604 762 720

Dział Promocji i Marketingu

Krzysztof Szatkowski
— kierownik działu
k.szatkowski@tak.torun.pl
tel. kom. 782 133 477

Alicja Grajek
— specjalista ds. Public Relations
a.grajek@tak.torun.pl
tel. kom. 696 377 005

Dział Techniczny

Dawid Żywiec
— kierownik działu
d.zywiec@tak.torun.pl
tel. kom. 696 377 258

  «   Wstecz