Toruńska Agenda Kulturalna

Biuletyn Informacji Publicznej

Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń

Jesteś tutaj: Dane podstawowe » Administracja

Administracja Toruńskiej Agendy Kulturalnej

Sekretariat

tel. kom. 662 072 661
godziny pracy: 8.00-16.00
info@tak.torun.pl

Dział Księgowości

Dorota Wiśniewska
— Główny Księgowy
d.wisniewska@tak.torun.pl

Anita Malanowska
— referent ds. księgowości
a.malanowska@tak.torun.pl

Dział Projektów i Współpracy z Zagranicą

Marta Kęsy
— kierownik działu
m.kesy@tak.torun.pl
tel. kom. 608 616 963

Joanna Czeremcha
— specjalista ds. projektów
j.czeremcha@tak.torun.pl
tel. kom. 604 762 720

Małgorzata Juras
— specjalista ds. projektów
m.juras@tak.torun.pl
tel. kom. 882 425 870

Ewa Hoffmann
— specjalista ds. projektów
e.hoffmann@tak.torun.pl

Dział Promocji i Marketingu

Przemysław Draheim
— kierownik działu
p.draheim@tak.torun.pl
tel. kom. 883 321 698

Ireneusz Pryła
— specjalista ds. Public Relations
i.pryla@tak.torun.pl
tel. kom. 782 133 477

Dział Techniczno-Organizacyjny

Wojciech Brania
— p.o. kierownika działu
w.brania@tak.torun.pl

Aleksandra Penszyńska
— specjalista ds. organizacyjno — technicznych
a.penszynska@tak.torun.pl

  «   Wstecz